Norwegian Air Shuttle

Norwegian Air Shuttle


Všeobecné informácie
 • Prenájom auta
 • Letenky
  • Druhá najväčšia škandinávska letecká spoločnosť je nórska nízkonákladovka so sídlom vo Fornebu blízko Osla. V posledných rokoch patrí medzi najrýchlejšie rastúce letecké spoločnosti Európy a prekvapuje nielen letmi do Bratislavy, oznámením letov do New Yorku, ale aj obrovskými nákupmi lietadiel.

   [mashshare]

   Norwegian má letecké základne v Bergene, Stavangere, Varšave, Trondheime, Stockholme a na letisku Oslo Rygge.

   Batožina pri letoch s Norwegian

   Pasažieri cestujúci na letoch Norwegian majú právo na prepravu jednej príručnej batožiny, ktorej rozmery nepresahujú 55cm x 40cm x 23cm, pričom jej hmotnosť nesmie byť väčšia ako 10kg. Okrem toho máte právo na prepravu jednej osobnej batožiny – kabelky, či notebooku, ktorá sa musí zmestiť pod sedadlo pred vami.

   Zapísaná batožina závisí pri Norwegian od typu vašej letenky – pri najlacnejšej LowFare letenke si môžete batožinu dokúpiť (maximálne 20kg, 90x75x55cm). Pri ostatných triedach Flex, Premium a PremiumFlex je v cene 1ks zapísanej batožiny.

   Hľadáte lacné letenky Norwegian Air Shuttle? Využite služby nášho prémiového partnera spoločnosti Pelikán , vďaka ktorému môžete porovnávať stovky leteniek za najlepšie ceny. Pelikán hľadá najvýhodnejšie letenky aj na predĺžený víkend, či na dlhšie obdobie.

   Podrobnosti:
   Aliancia:
   Kód leteckej spoločnosti: DY
   Hlavné letecké uzly:

   Flotila:
   www stránky: www.norwegian.com
  26 februára, 2014
  Naposledy aktualizované:

  Norwegian Air Shuttle letenky

  Najlepšiu cenu ubytovania nájdete na booking.com.


  Najčítanejšie na blogu

   
  © 2024 tripo.sk 50 // 0,332s.