Iberia

Iberia


Všeobecné informácie
 • Prenájom auta
 • Letenky
  • Národný prepravca Španielska a súčasť International Airlines Group (spojenie s British Airways) je letecká spoločnosť patriaca do aliancie oneworld. Spoločnosť prevádzkuje flotilu vyše stovky lietadiel výhradne značky Airbus s dominantnými farbami červenou a žltou.

   [mashshare]

   Iberia prevádzkuje lety do 38 domácich a 87 medzinárodných destinácií v Afrike, Amerike, Ázii, či Európe. Výraznú mieru letov tvoria spojenia s Latinskou Amerikou, kam z Európy lieta ako jediná letecká spoločnosť (napríklad Montevideo, Guatemala City, či Córdoba)

   Limity batožiny
   Pri letoch spoločnosti Iberia platia podobné pravidlá ako u väčšiny moderných leteckých spoločností. Batožina pri letoch do Európy a Izraela má mať maximálne 23kg v ekonomickej triede, 30kg v biznis triede. Pri letoch do Ameriky, Afriky, či na Blízky Východ platia štedré podmienky max. 2ks batožiny po 23kg, pre biznis triedu až 3ks.

   Príručná batožina musí mať maximálne rozmery 55x40x20cm, s maximálnou hmotnosťou 10kg, v turistickej triede, 14kg v ekonomickej triede a max 18kg v biznis triede.

   Hľadáte lacné letenky Iberia? Využite služby nášho prémiového partnera spoločnosti Pelikán , vďaka ktorému môžete porovnávať stovky leteniek za najlepšie ceny. Pelikán hľadá najvýhodnejšie letenky aj na predĺžený víkend, či na dlhšie obdobie.

   Podrobnosti:
   Aliancia: oneworld
   Kód leteckej spoločnosti: IB
   Hlavné letecké uzly:

   Flotila:
   www stránky:
  26 februára, 2014
  Naposledy aktualizované:

  Iberia letenky

  Najlepšiu cenu ubytovania nájdete na booking.com.


  Najčítanejšie na blogu

   
  © 2024 tripo.sk 58 // 0,308s.