Austrian Airlines

Austrian Airlines


Všeobecné informácie
 • Prenájom auta
 • Letenky
  • Austrian Airlines je vedúca letecká spoločnosť v oblasti Strednej a Východnej Európy. Aerolinky fungujú od roku 1958, kedy začali svoju činnosť ako rakúsky národný prepravca. Dnes patria do skupiny Lufthansa Group a so základňou na letisku Schwechat vo Viedni patria medzi stredne veľké letecké spoločnosti.

   Austrian má 91 lietadiel na ktorých ročne prepraví vyše 10,7 milióna pasažierov. Ročné tržby sú vo výške 3,67 miliardy dolárov a obsluhuje 120 destinácií. Denne aerolinky vypravia vyše 450 letov.

   Austrian Airlines batožina
   Cestujúci si na svoj let s Austrian Airlines môžu vziať max. 1ks príručnej batožiny, max. rozmery 55 x 40 x 23 cm s hmotnosťou do 8 kg, zapísaná batožina môže mať max. hmotnosť 20 kg, prepravuje sa bez poplatku. Pri zaoceánskych letoch do USA a Kanady platí možnosť 2ks batožiny, každý s hmotnosťou do 23kg.
   Za nadváhu a nadmernú batožinu sa platí od 10€ do 40€ za kilogram nadváhy v závislosti od cieľa cesty.

   Hľadáte lacné letenky Austrian Airlines? Využite služby nášho prémiového partnera spoločnosti Pelikán , vďaka ktorému môžete porovnávať stovky leteniek za najlepšie ceny. Pelikán hľadá najvýhodnejšie letenky aj na predĺžený víkend, či na dlhšie obdobie.

   Podrobnosti:
   Aliancia: Star Alliance
   Kód leteckej spoločnosti: OS
   Hlavné letecké uzly:

   Flotila:
   www stránky:
  26 februára, 2014
  Naposledy aktualizované:

  Austrian Airlines letenky

  Najlepšiu cenu ubytovania nájdete na booking.com.


  © 2023 tripo.sk 99 // 0,320s.