Austrian Airlines

Austrian Airlines


Všeobecné informácie
 • Prenájom auta
 • Letenky
  • Austrian Airlines je vedúca letecká spoločnosť v oblasti Strednej a Východnej Európy. Aerolinky fungujú od roku 1958, kedy začali svoju činnosť ako rakúsky národný prepravca. Dnes patria do skupiny Lufthansa Group a so základňou na letisku Schwechat vo Viedni patria medzi stredne veľké letecké spoločnosti.

   [mashshare]

   Austrian má 91 lietadiel na ktorých ročne prepraví vyše 10,7 milióna pasažierov. Ročné tržby sú vo výške 3,67 miliardy dolárov a obsluhuje 120 destinácií. Denne aerolinky vypravia vyše 450 letov.

   Austrian Airlines batožina
   Cestujúci si na svoj let s Austrian Airlines môžu vziať max. 1ks príručnej batožiny, max. rozmery 55 x 40 x 23 cm s hmotnosťou do 8 kg, zapísaná batožina môže mať max. hmotnosť 20 kg, prepravuje sa bez poplatku. Pri zaoceánskych letoch do USA a Kanady platí možnosť 2ks batožiny, každý s hmotnosťou do 23kg.
   Za nadváhu a nadmernú batožinu sa platí od 10€ do 40€ za kilogram nadváhy v závislosti od cieľa cesty.

   Hľadáte lacné letenky Austrian Airlines? Využite služby nášho prémiového partnera spoločnosti Pelikán , vďaka ktorému môžete porovnávať stovky leteniek za najlepšie ceny. Pelikán hľadá najvýhodnejšie letenky aj na predĺžený víkend, či na dlhšie obdobie.

   Podrobnosti:
   Aliancia: Star Alliance
   Kód leteckej spoločnosti: OS
   Hlavné letecké uzly:

   Flotila:
   www stránky:
  26 februára, 2014
  Naposledy aktualizované:

  Austrian Airlines letenky

  Najlepšiu cenu ubytovania nájdete na booking.com.


  Najčítanejšie na blogu

   
  © 2024 tripo.sk 58 // 0,526s.