British Airways mení svoj vernostný program Executive Club

Spojením leteckých spoločností British Airways a Iberia nevznikla len nová letecká spoločnosť, ale vznikla aj potreba pre spoločný vernostný program. Aj preto sa od novembra tohto roku Executive Club od British Airways mení na The Club a BA Miles menia na body Avios.

Body Avios sa tak stávajú novou menou pre tisíce cestujúcich International Airlines Group.

Avios body budete môcť okrem leteniek minúť aj na ubytovanie v partnerských hoteloch, alebo požičiavanie áut na letiskách po celom svete. Najlepšou správou je však nový typ odmeny pre častých cestujúcich – tzv. reward flight saver. Tento typ letu je dostupný pre všetkých členov, ktorí pri letoch zarobili aspoň 1 bod Avios (alebo míľu British Airways) za posledných 12 mesiacov – títo cestujúci môžu využiť zlacnené lety v zónach 1-3 len za požadovaný počet bodov a 27€ príplatok za let v štandarde Euro Traveller, či 34€ za let v triede Club Europe.

Naposledy aktualizované

Marek
Marek

Marek sa už 20 rokov venuje digitálnemu marketingu a cestovanie je jeho druhá profesia. Letel do Ria de Janeira za 300 €, do New Yorku viackrát za rovnakú cenu, či do Barcelony zadarmo. Má pod palcom cestovateľské weby: tripo.sk, newyorkcity.sk, pariz.sk. Mapu všetkých mojich letov nájdete na Flightradar24.

Articles: 2056

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *