Letisko Schwechat Viedeň
  • Letisko Schwechat – Vienna International Airport (VIE) vo Schwechate je pre mnohých lietajúcich Slovákov druhým domovom. Letisko, ktoré sa nachádza len 60 km od Bratislavy je pre nás bránou do sveta. Narozdiel od bratislavského letiska tu má zastúpenie väčšina európskych leteckých spoločností a zvyšuje sa aj ponuka exotických destinácií.

    Na letisku vo Viedni tak nájdeme nielen tradičné aerolinky ako Austrian Airlines, ktoré tu majú svoju základňu, ale aj skvelý Emirates s linkou do Dubaja – vďaka ktorému sa vám otvára široká sieť destinácií na východ. Okrem Austrian tu nájdete aj široké zastúpenie Air Berlin/Niki (HG) s výbornými cenami leteniek po celej Európe. Pre hľadanie ubytovania v okolí letiska Schwechat (pre niektorých Svechat) odporúčame stránky booking.com, ktoré majú viacero dostupných hotelov priamo pri letisku (napríklad NH Vienna Airport Hotel).

    Mapu letiska nájdete tu.

    Letisko Viedeň Odlety & Prílety online


    Mapa letiska

2 októbra, 2013
Naposledy aktualizované:

Hľadáte ubytovanie?

Najlepšiu cenu ubytovania nájdete na booking.com.


Ostatné letiská:
ATH · TPS · RAK · BVA · HEL · PHX · CPH · OPO · CLT · AYT · BTS · LIN · KSC · CRL · MIA · EWR · MXP · PEK · ARN · IAD · STN · ATL · BDS · DEN · FCO · ORY · VIE · KBP · PRG · DXB ·
© 2021 tripo.sk 83 // 0,411s. O tripo.sk Reklama Kontakt