Počasie Londýn (Londýn)

Today

Mostly cloudy throughout the day.
11am 18°C 3 m/s
12pm 19°C 3 m/s
1pm 20°C 4 m/s
2pm 20°C 4 m/s
3pm 21°C 4 m/s

Londýn je známy svojim premenlivým počasím. Stavte sa, že hneď ako priletíte na letisko vás prekvapí dážď. Vy si kúpite Dáždnik a zachvíľu svieti slnko. Presne také je nevyspytateľné britské počasie.
V každom ročnom období vás môžu prekvapiť prehánky aj slnko, takže je dobré vziať si so sebou niekoľko oblečení a samozrejme aj niečo do dažďa.
Jar v Londýne
Na jar (marec, apríl, máj) sa počasie môže meniť od teplého a slnečného po chladné veterné a daždivé. Teploty od 6 do 12 stupňov Celzia.

Leto v Londýne
Letné dni (jún, júl, august) sú väčšinou príjemne teplé, niekedy až horúce, takže na leto sú najvhodnejšie tričká a ľahké oblečenie, ale večer sa môže niekedy ochladiť. Teploty od 14 do 20 stupňov.
Jeseň v Londýne
(september, október, november) je zvlášť príjemná. Rána a večery môžu už byť chladnejšie, pričom september býva často ešte veľmi teplý. Teplé vlnené oblečenie budete zvyčajne potrebovať až v októbri. Teploty od 14 stupňov v septembri do 6 stupňov v novembri.

Ak hľadáte lacný hotel v okolí destinácie Londýn odporúčame stránky booking.com.

Zima v Londýne
(december, január, február) Zima má v Británii najkratšie dni a najchladnejšie počasie, ale nebýva tuhá. Mnohé zimné dni sú čerstvé ale slnečné a jasné. Teploty – 5 až 5 stupňov. Sneženie však nie je prekvapujúce.

Počasie Londýn - Aké je počasie dnes? predpoveď počasia na 4 dni, predpoveď počasia na víkend, Aké je počasie (január február marec apríl máj jún júl august september október november december počasie), teplota mora