• Nakupovanie v Londýne

  Londýn je naozaj výborným miestom na nákupy. Tisíce obchodov, celé ulice vyhradené len pre nakupovanie a obrovské centrá obchodu nabádajú k rozhadzovaniu peňazí. Ale Londýn to je aj množstvo naozaj výnimočných obchodov, v ktorých nájdete skvelé kúsky oblečenia.

  Ak hľadáte lacný hotel v okolí mesta Londýn odporúčame stránky booking.com.

  Primark
  Jednoduché a lacné veci za pár eur. Tak by sa dal charakterizovať obľúbený obchod, ktorý nájdete priamo na Oxford Street, neďaleko známeho Marble Arch a rovnomennej stanice metra.

  Primark je naozaj obrovský obchod, kde si určite vyberie naozaj každý. Na prízemí sa nachádza dámske oddelenie, na poschodí je oddelenie pre pánov. Ak sa sem chystáte obrňte sa trpezlivosťou – je tu naozaj množstvo ľudí.
  Samotnú nákupnú ulicu Oxford Street sa oplatí prejsť celú až po križovatku s Regent Street. Nachádza sa tu množstvo svetoznámych obchodov.

  Westfield Center
  Určite by ste nemali vynechať najväčšie obchodné centrum v Londýne – Westfield Center, ktoré sa nachádza v mestskej čast Hammersmith and Fulham. Rozprestiera sa na ploche 30 futbalových štadiónov, takže určite budete mať čo nakupovať.

  Najbližšie stanice metra sú Wood Lane, White City, Shepherd’s Bush a Shepherd’s Bush Market. A nájdete tu vyše 250 obchodov medzi inými aj Apple, Bershka, Debenhams, HMV, Hollister Co., Mango, Marks & Spencer, Mulberry, Next, Topshop, Uniqlo, či Zara.

  Určite nezabudnite na štvrť Notting Hill s obľúbeným trhom na Portobello Road – nájdete tu množstvo nádherných obchodov so štýlovým oblečením, hudobné obchody, či rôznymi inými doplnkami. Trh je najlepšie navštíviť v sobotu.

jún 18, 2011
Naposledy aktualizované:

Hľadáte ubytovanie?

Najlepšiu cenu ubytovania nájdete na booking.com.


© 2017 tripo.sk 80 // 0,558s. //